Przystąpienie do WRP – informacje

W III kwartale 2017 roku nastąpiła inauguracja systemu Wspomagania Ratownictwa Pacjenta WRP. W chwili obecnej możemy już przyjmować chętnych do WRP z obszaru działania Pogotowia Ratunkowego w Legnicy (zachodnia część woj. dolnośląskiego), w styczniu planujemy podpisanie kolejnych umów, m.in. z Jelenią górą i okolicznymi stacjami. Tutaj Kwestionariusz przystąpienia do WRP, przeczytaj artykuł poniżej.

Chcąc przystąpić do WRP postępuj według poniższych punktów:

  • Drogą elektroniczną: Na adres j.piotrowicz@flje.pl lub u.kielar@flje.pl wyślij ze swojego (ważne!) adresu mailowego tekst: Chcę przystąpić do WRP. Mieszkam – tu adres – proszę o link dostępu. W ciągu krótkiego czasu mailem zwrotnym otrzymasz link do jednorazowego wypełnienia swojej kartoteki. Będzie na nim nadany numer ID WRP, opaska zostanie zaprogramowana. Nie zapomnij dodać swojego zdjęcia (maksymalnie 100 kB, najlepiej 600/600 px)
  • Drogą klasyczną: na przykład poleconym listem, na adres Fundacja Ludzie Jesieni, ul. Stawowa 5 Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie wyślij opisane poniżej następujące dane podstawowe do zarejestrowania się. Te dane będą umieszczone w pamięci Twojej opaski (na zdjęciu powyżej).
  • Imię, nazwisko, adres zamieszkania z kodem pocztowym, telefon domowy (jeśli nie masz – wpisz Nie posiadam telefonu domowego lub podaj swoją komórkę), imię Opiekuna, telefon opiekuna.
  • Dodatkowo w tym samym mailu (liście) podaj także, w centymetrach, obwód swojego nadgarstka.
  • Na konto B.S. Oborniki Śl., numer 59 9583 0009 0018 3921 2000 0001 należące do właściciela WRP -Fundacji Ludzie Jesieni wpłać 48 zł. Tytuł przelewu: Nazwisko i imię, miejscowość zamieszkania i: Przystąpienie do systemu WRP.
  • W skład  wysłanego przelewu wchodzą: 24 zł. za opaskę wraz z wysyłką, oraz 24 zł. roczny abonament za administrację Twoich danych. Co roku należy abonament 24 zł. odnawiać.
  • Po otrzymaniu wpłaty na Twój adres zostanie wysłana zaprogramowana bransoletka wraz z wydrukowanym przez nas Kwestionariuszem przystąpienia do WRP. Wypełnij go wspólnie z Twym lekarzem POZ lub rodzinnym i podpisz czytelnie, oraz odeślij na adres Fundacji Ludzie Jesieni listem poleconym. Dołącz kopie ważnych dokumentów, jak na przykład ostatni wypis ze szpitala. Jeśli nie wiesz, co powinieneś dołączyć – zadzwoń, pomożemy.
  • Po otrzymaniu Kwestionariusza, Twoje dane szczegółowe zostaną umieszczone w naszej Bazie Danych i staną się widoczne dla służb medycznych, które mają podpisaną z nami Umowę.
  • Dane podstawowe pojawią się w bazie zaraz po zaksięgowaniu wpłaty i będą widoczne dla służb typu policja, straż pożarna.

Wszelkich szczegółowych informacji udzielają Urszula Kielar, tel. +48 695 550 710, mail u.kielar@flje.pl lub Jerzy Piotrowicz, tel. +48 512 244 567, mail j.piotrowicz@flje.pl,  w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 18.00. Kwestionariusz przystąpienia do pobrania tutaj.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.