Prezentacja WRP w Wiszni Małej

1 marca 2017 roku w sali Ośrodka Kultury w Wiszni Małej mieliśmy kolejną prezentację działania systemu WRP. Choć zdajemy sobie sprawę, że sporo piszemy o naszych planach i „występach”, to ten ostatni pokaz był dość szczególny. Po pierwsze wypadł w Środę Popielcową o godzinie 18.00 – i mimo to przyszło sporo osób. A po drugie – już po końcowych brawach usłyszeliśmy, że Wisznianie, podobnie jak ich sąsiedzi z gmin Oborniki Śląskie czy Prusice będą zainteresowani w udziale w programie WRP za pośrednictwem UMiG Wisznia Mała.

Samo spotkanie trwało niecałą godzinę. Z czego jesteśmy bardzo zadowoleni – to z ilości zadawanych przez uczestników pytań. Celnych, dokładnych pytań. Na sam koniec wywiązała się mała dyskusja. Zainteresowanie zgromadzonych było ogromne, co dowodzi, ze projekt naręcznej opaski mogącej wspomóc ratowanie zdrowia i życia przypadł słuchaczom do serca.

Co jest nowością – po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie nowe bransoletki do systemu. Nieco mniejsze, delikatniejsze i z wreszcie perfekcyjną grafiką. Również po raz pierwszy publicznie zaprezentowaliśmy system lokalizacji bransoletki za pomocą smartfona, a także „przycisk”, po użyciu którego pojawia się zdjęcie właściciela urządzenia. To samo zdjęcie umieszczone jest w internetowej Bazie Danych WRP, dostępnej dla służb medycznych.

Kalendarz WRP na najbliższe dni wygląda okazale. Jeszcze dzisiaj spotkania w sprawie akcji „Nie dawaj się czadowi”, w sobotę jeden z kluczowych meetingów mogący mieć ogromne znaczenie dla dalszego rozwoju projektu – z naszym potencjalnym – nazwijmy to tak – kierownikiem reklamy i rozwoju. W przyszłym tygodniu spodziewamy się aż trzech kluczowych rozmów. Na razie jednak nie mogę zdradzić ich tematów. Jeśli tylko będziemy mogli – poinformujemy Państwa o wszystkim.

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.