Witamy po przerwie

Wydawać by się mogło, że projekt WRP znika. Że nic się z nim nie dzieje. Cóż, wakacje spowodowały rzeczywiście spowolnienie naszych działań, do tego nie ukrywam, że przyczyniła się i moja choroba, po której dopiero wstaję na nogi. A ze wstawaniem muszę się pospieszyć – niebawem wyjazd do Edynburga, stolicy Szkocji, gdzie w międzynarodowym gronie odbędzie się, w ramach transgranicznego projektu Carewell prezentacja WRP. Powstaje zabawna prezentacja oparta na animacjach, gdzie udający mnie ludek… Ale to zobaczycie po powrocie, w pierwszej połowie października.

Parę dni temu otrzymaliśmy wreszcie to, na co czekaliśmy bardzo długo. Idące już w tysiące nowe egzemplarze bransoletek „zwyczajnych”, ale przede wszystkim testową bransoletkę WRP dla chorych na Alzheimera. Solidna obudowa, z odpornego na wodę i na działanie siłowe tworzywa, zamykana i otwierana w sposób uniemożliwiający samodzielne ściągnięcie. Widzicie ją na zdjęciu, ale finalnie wygląd będzie jeszcze lepszy.

Po chwilowym przestoju, spędzonym jednak pracowicie, będziemy Państwa informować co u nas. A dzieje się sporo. Do zobaczenia.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.