Przystąpienie do WRP

W III kwartale 2017 roku nastąpiła inauguracja systemu Wspomagania Ratownictwa Pacjenta WRP. W chwili obecnej możemy już przyjmować chętnych do WRP z obszaru działania Pogotowia Ratunkowego w Legnicy (zachodnia część woj. dolnośląskiego). Do projektu przystąpiły już : Miasto Legnica, Gmina Jawor, Gmina Kamienna Góra i Gmina Lubawka.  Chcąc przystąpić do WRP postępuj według poniższych punktów:

  • Pocztą mailową (u.kielar@flje.pl) lub za pomocą urzędów gminnych prowadzących projekt, lub poleconym listem na adres Fundacja Ludzie Jesieni, Siemianice ul. Stawowa 5,  55-120 Oborniki Śląskie przekaż Formularz rejestracyjny zgodnie z opisem w jego górnej części.
  • Następujące dane będą umieszczone w pamięci Twojej opaski (na zdjęciu): imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, imię i  telefon osoby bliskiej wraz z zdefiniowanym sms.
  • Pozostałe  dane medyczne w kodach ICD10 będą wpisane do Bazy Danych WRP® i będą  widoczne tylko  dla służb medycznych, z którymi mamy podpisaną stosowną  umowę. Dane w Bazie ® przetwarzane będą zgodnie z RODO i chronione poprzez protokół SSL/HTTPS.
  • Na konto B.S. Oborniki Śl. numer 59 9583 0009 0018 3921 2000 0001 należące do właściciela WRP -Fundacji Ludzie Jesieni wpłać 55 zł. Tytuł przelewu: Darowizna , Nazwisko i Imię, miejscowość zamieszkania. W skład  wysłanego przelewu wchodzą: 30 zł. jednorazowo za opaskę wraz z wysyłką, oraz 25 zł. roczna aktualizacja Twoich danych. 
  • Wymienione wyżej kwoty dotyczą wyłącznie  przystąpienia indywidualnego. W przypadku dofinansowań przez urzędy gminne, zostaniesz poinformowany o szczegółach otrzymania opaski WRP.
  • Po otrzymaniu wypełnionego i podpisanego przez ciebie , osoby bliskiej  i lekarza np. POZ lub rodzinnego Formularza i wpłaty, na Twój adres zostanie wysłana zaprogramowana bransoletka. Od tej pory system działa. Możesz poczuć się bezpieczniej!
  •  

Wszelkich szczegółowych informacji udziela Urszula Kielar, tel. +48 695 550 710, mail u.kielar@flje.pl, w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 15.00.

Do pobrania Formularz Zgłoszeniowy

Formularz Przystąpienia do WRP

 

Możliwość komentowania została wyłączona.